Zespoły

 Kategoria M

1. Supernova AT (Tomek Gulczyński, Krzysiek Wojciechowski)

2. Team Twin City Bottrop (Lars Resch, Felix Lubina)

3. Half Last Minute/Azymut Mazowsze (Grzegorz Moraczyński, Andrzej Gajowniczek)

4. All4fun (Michał Świąć, Bartosz Straszak)

5. Piotruś Pan i Król Maciuś (Maciej Indyka, Piotr Gocyła)

6. Debeściaki (Szymon Bąbski, Grzegorz Zimoch)

7. Team Twin City Kežmarok 1 (Viktor Olšavský, Pavol Imrich) 

8. Team Twin City Kežmarok 2 (Tomáš Mekel, Lukáš Orinčák)

9. Team Twin City Kežmarok 3 (René Schneider, Vladimir Poláček)

10. Team Twin City Kežmarok 4 (Ján Sklenár, Patrik Jaseňák)

11. Metinowcy UM Gliwice (Michał Karkowski, Grzegorz Karkowski)

13. P.M. Karkowscy (Piotr Karkowski, Mikołaj Karkowski)

14. MOD-X Adventure Team (Kornel Jaskuła, Daniel Ślimakowski)

15. Szwagry (Krzysztof Sobolewski, Manfred Liss)

16. Magazyn Sudety/Daga Sport (Maciej Koziński, )

17. Lolek i lolek (Robert Próban, Piotr Foltyn)

18. Crazymonkeys (Radosław Jaroszek, Jacek Podwórny)

19. Politechnika Śląska AiR Force (Szymon Masarczyk, Krzysztof Mrozowski)

20. Born_To_Challenge (Maciej Czempiel, Łukasz Iwan) 

21. Bracia Ligoccy Team (Mateusz Ligocki, Michał Ligocki)

22. Funkcja Cosinus (Filip Kocur, Patryk Suchy)

23. ZAFIRA TEAM (Adrian Polok, Michał Janiszewski) 

24. KRÓL&KRÓL (Adrian Król, Łukasz Król)

25. Bracia Parzych (Dawid Parzych, Mateusz Parzych)

26. DD3 - 1 (Jacek Zięba, Arkadiusz Duś)

27. DD3 - 2 (Kamil Garbacz, Janusz Grad)

28. PROADVENTURE TEAM (Daniel Lindner, Marek Henkelman)

29. Mocarne Dziki (Arkadiusz Kowalczyk, Adam Staniaszek)

30. Survival Team (Paweł Grodzki, Jakub Mazur)

31. Team 360º + młody (Maciej Pońc, Kamil Pońc)

32. aHryl (Sebastian Wróblewski)

 

Kategoria MIX

12. Balbina Team (Łukasz Napora, Bogumiła Sztulba)

33. Team Twin City Bottrop mix 1 (Katrin Nickel, Tobias Gödde)

34. Team Twin City Bottrop mix 2 (Ines Grunau, Sebastian Saß)

35. Nieznani Sprawcy (Beata Gajlikowska, Tomasz Korzański)

36. kafelkowanie.gliwice.pl (Ola Popiel-Kruk, Arkadiusz Dziewior)

37. PowerGirLs (Roma Słaboń, Izabela Kucza)

38. Sport For You (Sabina Rzepka, Robert Rzepka)

39. NIEZŁA KORBA: młodsze pokolenie (Maria Bujalska, Natalia Bojarowska)

40. MOD-X Adventure Team MIX (Arkadiusz Jaskuła, Anna Tkaczuk)

41. NONSTOP ADVENTURE ZHP (Maciej Stańczak, Małgorzata Silny)

42. Nowożeńcy (Magda Traczewska, Grzegorz Marcin Kubiak)

43. Alicjamarek (Alicja Chydzińska, Marek Okularczyk)

44. Politechnika Śląska Cyrkino (Kamil Polok, Magda Kurylak)

45. Kubica Team (Aleksandra Kubica, Gerard Kubica)

46. Wilki (Maciej Mazur, Monika Roj)

47. Otory (Aleksandra Otorowska, Bartosz Otorowski)

48. KAGAR TEAM (Joanna Garlicka, Marcin Franke)

49. Total Speed - AZS AWF Katowice (Rafał Michalik, Sandra Mikołajczyk)

 

Kategoria MV

50. Zaginieni w Akcji (Adam Moszyński, Paweł Szpak)

51. Grupa Maratończyków Gliwickich - GMG Gliwice (Wojciech Pędowski, Janusz Jabłoński)

52. Berkner team GLIWICE (Andrzej Krzempek, Henryk Hrynowiecki)

 

kategoria MIXV

53. Extreme Popiel Team (Elżbieta Popiel, Czesław Popiel)

54. Błyskawica (Sylwia Libardi-Kłyś, Ryszard Kłyś)

55. Czarne konie UM Gliwice (Małgorzata Pietrzak, Violetta Koza)