Wyniki Rajdu Miejskiego 360º w Gliwicach

OFICJALNE WYNIKI RAJDU 360° W GLIWICACH


Kategoria M


  1. Crazymonkeys (Radosław Jaroszek, Jacek Podwórny) 7 godz. 25 minut 4 sekundy (I etap 2:49.20 + II etap 4:35.41) – liczba PK 37.
  2. Politechnika Śląska AiR Force (Szymon Masarczyk, Krzysztof Mrozowski) 8:01.47 (2:46.10 + 5:15.37) – 37.
  3. Team Twin City Bottrop (Lars Resch, Felix Lubina) 8:08.56 (3:03.16 + 5:05.40) – 37.


  4. Debeściaki (Szymon Bąbski, Grzegorz Zimoch) 8:45.44 (2:45.57 + 5:58.47) – 37.
  5. Mocarne Dziki (Arkadiusz Kowalczyk, Adam Staniaszek) 9:32.41 (3:24.30 + 6:08.11) – 37.
  6. Szwagry (Krzysztof Sobolewski, Manfred Liss) 9:45.25 (3:04.05 + 6:41.20) – 37.
  7. All4Fun (Michał Świąć, Bartosz Straszak) 10:34.53 (4:05.43 + 6:29.10) – 37.
  8. ProAdventure Team (Daniel Lindner, Marek Henkelman) 11:25.10 (4:44.37 + 6:40:33) 37.
  9. P.M. Karkowscy (Piotr Karkowski, Mikołaj Karkowski) 11:27.50 (3:53.40 + 7:44.10) – 37.
10. Bracia Parzych (Dawid Parzych, Mateusz Parzych) 10:00.13 (3:32.40 + 6:27.33) – 36.
11. Team Twin City Keźmarok 1 (Viktor Olśavsky, Pavol Imrich) 11:12.05 (4:29.25 + 6:42.40) – 36.
12. Team Twin City Keźmarok 2 (Tomaś Mekel, Lukaś Ornićak) 11:29.55 (4:47.13 + 6:42.42) – 36.
13. Król&Król (Adrian Król, Łukasz Król) 11:31.43 (3:46.03 + 7:45.40) – 36.
14. Lolek i Lolek (Robert Próban, Piotr Foltyn) 11:32.45 (4:08.45 + 7:24.00) – 36.
15. Survival Team (Paweł Grodzki, Jakub Mazur) 12:38.59 (5:27.00 + 7:11:59) – 36.
16. Born to Challenge (Maciej Czempiel, Łukasz Iwan) 11:27.35 (4:53.55 + 6:33.40) – 35.
17. Team Twin City Keźmarok 3 (Rene Schneider, Vladimir Polacek) 10:12.01 (3:29.10 + 6.42.41) – 34.
18. Team Twin City Keźmarok 4 (Jan Sklenar, Patrik Jasenak) 10:21.47 (3:39.05 + 6:42.42) – 33.
19. Zafira Team (Adrian Polok, Michał Janiszewski) 12:10.54 (4:26.40 + 7:44.14) – 32.
20. Half Last Minute/Azymut Mazowsze (Grzegorz Moraczyński, Andrzej Gajowniczek) 10:34.53 (4:05.43 + 6:29.10) – 29.


Kategoria Mix


1. kafelkowanie.gliwice.pl (Ola Popiel-Kruk, Arkadiusz Dziewior) 7:22.45 (2:46.55 + 4:35.40) – 37.
2. Total Speed AZS AWF Katowice
(Rafał Michalik, Sandra Mikołajczyk) 7:40.36 (2:40.46 + 4:59.50) – 37.
3. MOD-X Adventure Team Mix
(Anna Tkaczuk, Daniel Ślimakowski) 8:01.15 (2:49.40 + 5:11.45) – 37.
4. Sport For You
(Sabina Rzepka, Robert Rzepka) 8:19.22 (2:46.55 + 5:32.27) + 37.
5. Balbina Team
(Bogumiła Sztulpa, Łukasz Napora) 8:29.17 (3:18.27 + 5:11.50) – 37.
6. Nieznani Sprawcy
(Beata Gajlikowska, Tomasz Korzański) 9:05.15 (3:35.11 + 5:30.04) – 37.
7. Twin City Bottrop Mix 1
(Katrin Nickel, Tobias Guedde) 9:12.01 (3:24.50 + 5:47.11) – 37.
8. AlicjaMarek
(Alicja Chydzińska, Marek Okularczyk) 10:01.34 (3:30.14 + 6:31.20) – 37.
9. NonStop Adventure ZHP
(Małgorzata Silny, Maciej Stańczak) 10:06.23 (3:30.03 + 6:36.20) – 37.
10. Nowożeńcy
(Magda Traczewska, Grzegorz Marcin Kubiak) 10:09.11 (3:43.44 + 6:25.37) – 37.
11. Power Girls
(Roma Słaboń, Izabela Kucza) 10:28.20 (3:44.50 + 6:43.30) – 37.
12. Niezła Korba: młodsze pokolenie (Maria Bujalska, Natalia Bojarowska) 10:45.03 (3:38.51 + 7:06.12) – 37.
13. Twin City Bottrop Mix 2 (Ines Grunau, Sebastian Sass) 10:49.19 (3:44.49 + 7:04.30) – 37.
14. Politechnika Śląska Cyrkino (Magda Kurylak, Kamil Polok) 10:54.43 (3:50.28 + 7:04.15) – 37.
15. Otory (Aleksandra Otorowska, Bartosz Otorowski) 11:15.12 (4:08.07 + 7:07.05) – 37.
16. Kagar Team (Joanna Garlicka, Marcin Franke) 10:33.50 (3:40.09 + 6:53.42) – 35.
17. Wilki (Monika Roj, Maciej Mazur) 11:54.35 (3:55.34 + 7:59.01) – 20.


Kategoria MV


1. Berkner Team Gliwice (Andrzej Krzempek, Henryk Hrynowiecki) 8:35.28 (3:59.54 + 4:35.32) – 37.
2. Zaginieni w akcji (Adam Moszyński, Paweł Szpak) 9:22.51 (3:17.16 + 6:05.35) – 37.
3. Grupa Maratończyków Gliwickich – GMG Gliwice (Wojciech Pędowski, Janusz Jabłoński) 9:37.39 (3:46.50 + 5:50.49) – 37.


Kategoria MixV


1. Błyskawica (Sylwia Libardi-Kłyś, Ryszard Kłyś) 10:58.56 (3:38.02 + 7:10.15) – 37.
2. Czarne Konie Urząd Miejski Gliwice (Małgorzata Pietrzak, Violetta Koza) 10:57.30 (3:01.40 + 7:55.50) – 27.
3. Extreme Popiel Team (Elżbieta Popiel, Czesław Popiel) 10:48.17 (3:38.02 + 7:10.15) – 15.

Komentarze